Klype HSP-Gripen 055 sortering 2330mm S70

Varenr. 6200055-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
Steinklypen Sorting 6200055-HSP er utstyrt med S70 grind ( 6200055-G-HSP er utstyrt med S60/S70 kombigrind) Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP Sorting er fremstilt for tøffe arbeider innen bygg og anlegg. Denne
Bestillingsvare 1 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 72 500,01
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse

Steinklypen Sorting

6200055-HSP er utstyrt med S70 grind
(6200055-G-HSP er utstyrt med S60/S70 kombigrind)

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP Sorting er fremstilt for tøffe arbeider innen bygg og anlegg. Denne modellen er designet som steinklype hvor kjevene stopper mot hverandre. Brukes til steinmuring og andre krevende oppgaver. Produsert i Hardox stål og med kraftig topp er den svært vridningsstabil. Utstyrt med stempel-akkumulator og lasteholdingsventil. 

Når du som kunde trenger graveutstyr har vi gjort jobben enkel for deg. Vi garanterer at du får et produkt som oppfyller ditt behov, du kan være sikker på at kvaliteten er den høyeste som finnes.

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden. Velg det beste produktet til din maskin, det er ingen som slår oss på kombinasjonen pris og kvalitet.


MODELL (SORTING)
015 S*025 S040 S055 S080 S
Maks arbeidstrykkMPa2525252525
Gripekraft, spiss til spisskN918171746
Åpningstid v 70 l/mins0,40,50,80,92,2
Stengetid v 70 l/mins0,70,81,41,63,5
Lengde, lukket klypemm7107708901101220
Maks gripeviddemm13901500200023302650
Maks breddemm440510550550800
Bredde ytterklomm4255205209001200
Høyde lukket klypemm7057908809701290
Høyde åpen klypemm530525420480940
Min gripediametermm360510490650670
Gripearealm20,120,170,230,270,46
Maks lastKg300050007000700010000
VektKg2404174556951100
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 695
Grind S70
Varemerke HSP Gripen
Klypetype Steinklype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster