Klype HSP-Gripen 028 HD 1690mm S50

0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP HD028 passer til bæremaskiner 6-10 tonn Varenummer 6050028-HSP leveresmed vanlig S50 feste. Se  6050028S50X-HSP for tilsvarende klype med kryssfeste . Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP HD klype griper helt
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 26 900,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP HD028 passer til bæremaskiner 6-10 tonn
Varenummer 6050028-HSP leveresmed vanlig S50 feste. Se 6050028S50X-HSPfor tilsvarende klype med kryssfeste.

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP HD klype griper helt sammen og er beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og utstyrt med stempel-akkumulator.
 
Når du som kunde trenger graveutstyr har vi gjort jobben enkel for deg. Vi garanterer at du får et produkt som oppfyller ditt behov, du kan være sikker på at kvaliteten er den høyeste som finnes.

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden. Velg det beste produktet til din maskin, det er ingen som slår oss på kombinasjonen pris og kvalitet.


MODELL (HD KLYPE)
015 HD*028 HD040 HD
Maks arbeidstrykkMPa232323
Gripekraft, spiss til spisskN9,316,716,2
Åpningstid v 70 l/mins0,40,91,1
Stengetid v 70 l/mins0,61,51,7
Lengde, lukket klypemm740830970
Maks gripeviddemm117016902070
Maks breddemm397488526
Bredde ytterklomm355434472
Høyde lukket klypemm510530610
Høyde åpen klypemm685635630
Min gripediametermm90110140
Gripearealm20,150,280,40
Maks lastKg200035005000
VektKg180317385
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 317
Grind S50
Varemerke HSP Gripen
Klypetype HD klype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings