HSP Gripen 080 construction 2840mm S70

Varenr. 6250080-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP 080 C passer til bæremaskiner 22-30 tonn KAMPANJEPRIS : PRISEN ER REDUSERT MED KR 20 000,- I EN BEGRENSET PERIODE! Entreprenørklypen Construction. Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP Construction er vår
Bestillingsvare 3 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 79 900,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP 080 C passer til bæremaskiner 22-30 tonn

KAMPANJEPRIS : PRISEN ER REDUSERT MED KR 20 000,- I EN BEGRENSET PERIODE!

Entreprenørklypen Construction.

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP Construction er vår kraftigste modell som griper helt sammen, beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og med kraftig topp er den svært vridningsstabil. Utstyrt med stempel-akkumulator og lasteholdingsventil. 

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden og har i mer enn 25 år produsert klyper av høyeste kvalitet. I produksjonen brukes laser, gass og plasmaskjæring samt robotsveising i de mest moderne maskiner. For beste finish og overflate blir alt sandblåst før lakkering. Komponenter bearbeides i moderne robotmatede CNC og multioperasjonsmaskiner. 100% av utvikling og produksjon skjer i Sverige.


MODELL (CONSTRUCTION)
015 C*025 C040 C055 C080 C
Maks arbeidstrykkMPa2525252525
Gripekraft, spiss til spisskN1018171746
Åpningstid v 70 l/mins0,40,81,11,73,6
Stengetid v 70 l/mins0,61,41,7255,2
Lengde, lukket klypemm74080096511001355
Maks gripeviddemm11701460207523902840
Maks breddemm397510550550800
Bredde ytterklomm355434472472714
Høyde lukket klypemm510560635685885
Høyde åpen klypemm685725655725940
Min gripediametermm90100150180175
Gripearealm20,150,250,400,550,8
Maks lastKg300050007000700010000
VektKg195357415485970
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 970
Grind S70
Varemerke HSP Gripen
Klypetype Entreprenørklype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings