HSP Gripen 040 sortering 2000mm S60

Varenr. 6200040-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP 040 S passer til bæremaskiner 12-17 tonn Steinklypen Sorting Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP Sorting er fremstilt for tøffe arbeider innen bygg og anlegg. Denne modellen er designet som steinklype hvor
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 63 200,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP 040 S passer til bæremaskiner 12-17 tonn

Steinklypen Sorting

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP Sorting er fremstilt for tøffe arbeider innen bygg og anlegg. Denne modellen er designet som steinklype hvor kjevene stopper mot hverandre. Brukes til steinmuring og andre krevende oppgaver. Produsert i Hardox stål og med kraftig topp er den svært vridningsstabil. Utstyrt med stempel-akkumulator og lasteholdingsventil. 

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden og har i mer enn 25 år produsert klyper av høyeste kvalitet. I produksjonen brukes laser, gass og plasmaskjæring samt robotsveising i de mest moderne maskiner. For beste finish og overflate blir alt sandblåst før lakkering. Komponenter bearbeides i moderne robotmatede CNC og multioperasjonsmaskiner. 100% av utvikling og produksjon skjer i Sverige.


MODELL (SORTING)
015 S*025 S040 S055 S080 S
Maks arbeidstrykkMPa2525252525
Gripekraft, spiss til spisskN918171746
Åpningstid v 70 l/mins0,40,50,80,92,2
Stengetid v 70 l/mins0,70,81,41,63,5
Lengde, lukket klypemm7107708901101220
Maks gripeviddemm13901500200023302650
Maks breddemm440510550550800
Bredde ytterklomm4255205209001200
Høyde lukket klypemm7057908809701290
Høyde åpen klypemm530525420480940
Min gripediametermm360510490650670
Gripearealm20,120,170,230,270,46
Maks lastKg300050007000700010000
VektKg2404174556951100
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 455
Grind S60
Varemerke HSP Gripen
Klypetype Steinklype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings