HSP Gripen 028 HD 1690mm S50

Varenr. 6050028-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP HD028 passer til bæremaskiner 6-10 tonn Varenummer 6050028-HSP leveresmed vanlig S50 feste. Se  6050028S50X-HSP for tilsvarende klype med kryssfeste . Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP HD klype griper helt
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 27 500,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP HD028 passer til bæremaskiner 6-10 tonn
Varenummer 6050028-HSP leveresmed vanlig S50 feste. Se 6050028S50X-HSPfor tilsvarende klype med kryssfeste.

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP HD klype griper helt sammen og er beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og utstyrt med stempel-akkumulator.
 
HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden og har i mer enn 25 år produsert klyper av høyeste kvalitet. I produksjonen brukes laser, gass og plasmaskjæring samt robotsveising i de mest moderne maskiner. For beste finish og overflate blir alt sandblåst før lakkering. Komponenter bearbeides i moderne robotmatede CNC og multioperasjonsmaskiner. 100% av utvikling og produksjon skjer i Sverige.


tabell HD
MODELL (HD KLYPE)
015 HD*028 HD040 HD055 HD
Maks arbeidstrykkMPa23232323
Gripekraft, spiss til spisskN9,316,716,216,0
Åpningstid v 70 l/mins0,40,91,11,7
Stengetid v 70 l/mins0,61,51,72,5
Lengde, lukket klypemm7408309701110
Maks gripeviddemm1170169020702390
Maks breddemm397488526526
Bredde ytterklomm355434472472
Høyde lukket klypemm510530610695
Høyde åpen klypemm685635630715
Min gripediametermm90110140160
Gripearealm20,150,280,400,55
Maks lastKg2000350050005000
VektKg180317385480
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 317
Grind S50
Varemerke HSP Gripen
Klypetype HD klype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings