HSP Gripen 015 construction 1170mm S40

Varenr. 6250015-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP 015 C passer til bæremaskiner 4-6 tonn Entreprenørklypen Construction. Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP Construction er vår kraftigste modell som griper helt sammen, beregnet for bruk på anleggsmaskiner.
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 29 900,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP 015 C passer til bæremaskiner 4-6 tonn

Entreprenørklypen Construction.

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP Construction er vår kraftigste modell som griper helt sammen, beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og med kraftig topp er den svært vridningsstabil. Utstyrt med stempel-akkumulator og lasteholdingsventil. 

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden og har i mer enn 25 år produsert klyper av høyeste kvalitet. I produksjonen brukes laser, gass og plasmaskjæring samt robotsveising i de mest moderne maskiner. For beste finish og overflate blir alt sandblåst før lakkering. Komponenter bearbeides i moderne robotmatede CNC og multioperasjonsmaskiner. 100% av utvikling og produksjon skjer i Sverige.


MODELL (CONSTRUCTION)
015 C025 C040 C055 C080 C
Maks arbeidstrykkMPa2525252525
Gripekraft, spiss til spisskN1018171746
Åpningstid v 70 l/mins0,40,81,11,73,6
Stengetid v 70 l/mins0,61,41,7255,2
Lengde, lukket klypemm74080096511001355
Maks gripeviddemm11701460207523902840
Maks breddemm397510550550800
Bredde ytterklomm355434472472714
Høyde lukket klypemm510560635685885
Høyde åpen klypemm685725655725940
Min gripediametermm90100150180175
Gripearealm20,150,250,400,550,8
Maks lastKg300050007000700010000
VektKg195357415485970

Spesifikasjoner
Vekt (kg) 195
Grind S40
Varemerke HSP Gripen
Klypetype Entreprenørklype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings