HSP Gripen 028 HD 1690mm S50 kryssfeste

Varenr. 6050028S50X-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP 028HD passer til bæremaskiner 6-10 tonn Varenummer 6050028S50X-HSP leveres med S50 kryssfeste . Se 6050028-HSP for tilsvarende klype med vanlig feste. HSP HD klype griper helt sammen og er beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 28 900,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP 028HD passer til bæremaskiner 6-10 tonn
Varenummer 6050028S50X-HSP leveres med S50 kryssfeste. Se 6050028-HSP for tilsvarende klype med vanlig feste.

HSP HD klype griper helt sammen og er beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og utstyrt med stempel-akkumulator.

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden og har i mer enn 25 år produsert klyper av høyeste kvalitet. I produksjonen brukes laser, gass og plasmaskjæring samt robotsveising i de mest moderne maskiner. For beste finish og overflate blir alt sandblåst før lakkering. Komponenter bearbeides i moderne robotmatede CNC og multioperasjonsmaskiner. 100% av utvikling og produksjon skjer i Sverige.


tabell HD
MODELL (HD KLYPE)
015 HD*028 HD040 HD055 HD
Maks arbeidstrykkMPa23232323
Gripekraft, spiss til spisskN9,316,716,216,0
Åpningstid v 70 l/mins0,40,91,11,7
Stengetid v 70 l/mins0,61,51,72,5
Lengde, lukket klypemm7408309701110
Maks gripeviddemm1170169020702390
Maks breddemm397488526526
Bredde ytterklomm355434472472
Høyde lukket klypemm510530610695
Høyde åpen klypemm685635630715
Min gripediametermm90110140160
Gripearealm20,150,280,400,55
Maks lastKg2000350050005000
VektKg180317385480
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 320
Grind S50
Varemerke HSP Gripen
Klypetype HD klype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings