Klype HSP-Gripen 040 HD 2070mm S60

Varenr. 6050040-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP HD040 passer til bæremaskiner 12-17 tonn HSP HD klype griper helt sammen og er beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og utstyrt med stempel-akkumulator.   Når du som kunde trenger graveutstyr
Bestillingsvare Få på lager På lager
Pris
kr 39 000,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP HD040 passer til bæremaskiner 12-17 tonn

HSP HD klype griper helt sammen og er beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og utstyrt med stempel-akkumulator.
 
Når du som kunde trenger graveutstyr har vi gjort jobben enkel for deg. Vi garanterer at du får et produkt som oppfyller ditt behov, du kan være sikker på at kvaliteten er den høyeste som finnes.

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden. Velg det beste produktet til din maskin, det er ingen som slår oss på kombinasjonen pris og kvalitet.


MODELL (HD KLYPE)
015 HD*028 HD040 HD
Maks arbeidstrykkMPa232323
Gripekraft, spiss til spisskN9,316,716,2
Åpningstid v 70 l/mins0,40,91,1
Stengetid v 70 l/mins0,61,51,7
Lengde, lukket klypemm740830970
Maks gripeviddemm117016902070
Maks breddemm397488526
Bredde ytterklomm355434472
Høyde lukket klypemm510530610
Høyde åpen klypemm685635630
Min gripediametermm90110140
Gripearealm20,150,280,40
Maks lastKg200035005000
VektKg180317385
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 385
Grind S60
Varemerke HSP Gripen
Klypetype HD klype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster