Klype HSP-Gripen 040 construction 2075mm S60

Varenr. 6250040-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP 040 C passer til bæremaskiner 12-17 tonn Entreprenørklypen Construction. Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP Construction er vår kraftigste modell som griper helt sammen, beregnet for bruk på anleggsmaskiner.
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 51 000,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP 040 C passer til bæremaskiner 12-17 tonn

Entreprenørklypen Construction.

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP Construction er vår kraftigste modell som griper helt sammen, beregnet for bruk på anleggsmaskiner. Brukes til steinmuring eller tømmerklype, denne klypa tåler det meste. Produsert i Hardox stål og med kraftig topp er den svært vridningsstabil. Utstyrt med stempel-akkumulator og lasteholdingsventil. 

Når du som kunde trenger graveutstyr har vi gjort jobben enkel for deg. Vi garanterer at du får et produkt som oppfyller ditt behov, du kan være sikker på at kvaliteten er den høyeste som finnes.

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden. Velg det beste produktet til din maskin, det er ingen som slår oss på kombinasjonen pris og kvalitet.


MODELL (CONSTRUCTION)
015 C*025 C040 C055 C080 C
Maks arbeidstrykkMPa2525252525
Gripekraft, spiss til spisskN1018171746
Åpningstid v 70 l/mins0,40,81,11,73,6
Stengetid v 70 l/mins0,61,41,7255,2
Lengde, lukket klypemm74080096511001355
Maks gripeviddemm11701460207523902840
Maks breddemm397510550550800
Bredde ytterklomm355434472472714
Høyde lukket klypemm510560635685885
Høyde åpen klypemm685725655725940
Min gripediametermm90100150180175
Gripearealm20,150,250,400,550,8
Maks lastKg300050007000700010000
VektKg195357415485970
*015 har én sylinder, utstyrt med enten akkumulator eller lastholdingsventil
Spesifikasjoner
Vekt (kg) 415
Grind S60
Varemerke HSP Gripen
Klypetype Entreprenørklype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster