HSP Gripen 015 sortering 1390mm S40

Varenr. 6200015-HSP
0 anmeldelser Skriv produktanmeldelse
HSP 015 S passer til bæremaskiner 4-6 tonn Steinklypen Sorting Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden. HSP Sorting er fremstilt for tøffe arbeider innen bygg og anlegg. Denne modellen er designet som steinklype hvor
Bestillingsvare 4 stk på lager 5+ stk på lager
Pris
kr 34 500,00
eks. mva
Denne varen kan ikke bestilles for øyeblikket.
Beskrivelse
HSP 015 S passer til bæremaskiner 4-6 tonn

Steinklypen Sorting

Klypa leveres med slanger som har lengde beregnet for å brukes på tiltrotator, det er 1/2" BSP skrukopling i enden.

HSP Sorting er fremstilt for tøffe arbeider innen bygg og anlegg. Denne modellen er designet som steinklype hvor kjevene stopper mot hverandre. Brukes til steinmuring og andre krevende oppgaver. Produsert i Hardox stål og med kraftig topp er den svært vridningsstabil. Utstyrt med stempel-akkumulator og lasteholdingsventil. 

HSP er markedsleder på klyper til anleggsmaskiner i Norden og har i mer enn 25 år produsert klyper av høyeste kvalitet. I produksjonen brukes laser, gass og plasmaskjæring samt robotsveising i de mest moderne maskiner. For beste finish og overflate blir alt sandblåst før lakkering. Komponenter bearbeides i moderne robotmatede CNC og multioperasjonsmaskiner. 100% av utvikling og produksjon skjer i Sverige.


MODELL (SORTING)
015 S025 S040 S055 S080 S
Maks arbeidstrykkMPa2525252525
Gripekraft, spiss til spisskN918171746
Åpningstid v 70 l/mins0,40,50,80,92,2
Stengetid v 70 l/mins0,70,81,41,63,5
Lengde, lukket klypemm7107708901101220
Maks gripeviddemm13901500200023302650
Maks breddemm440510550550800
Bredde ytterklomm4255205209001200
Høyde lukket klypemm7057908809701290
Høyde åpen klypemm530525420480940
Min gripediametermm360510490650670
Gripearealm20,120,170,230,270,46
Maks lastKg300050007000700010000
VektKg2404174556951100

Spesifikasjoner
Vekt (kg) 250
Grind S40
Varemerke HSP Gripen
Klypetype Steinklype
Dybde (cm) 0
Høyde (cm) 0
Bredde (cm) 0
Anmeldelser (0)
Det er ingen anmeldelser ennå.
    Laster
    Laster
    Cookie Settings